Вправи з гумовими амортизаторами

Ці вправи в Dzhevaha gym застосовуються як у реабілітаційних цілях, так і з метою підвищення рівня навантаження у заняттях із функціональною спрямованістю. Унікальність та перевага використання даного інвентарю в реабілітації полягає у м’якості навантаження на хребет та суглоби. Виконуючи вправи, людина здатна контролювати навантаження самостійно, за відчуттями, що дозволяє працювати в реабілітаційних амплітудах «входячи в поріг хворобливих відчуттів». Навантаження регулюється рівнем розтягування гумки: сильнішим або слабшим, що дозволяє навантажити м’язи, фасції, зв’язки та сухожилля в траєкторії без «мертвих зон». Гумові еспандери дозволяють включити м’язові волокна в унікальних амплітудах і площинах, що сприятливо вплине на їхню функціональність і силу в цілому.
Гумки допоможуть дуже тонко опрацювати м’язово-зв’язувальний апарат хребта, лопаток, ротаторної манжети плеча, гомілковостопного та колінного суглобів.
Функціональний тренінг з використанням гумових амортизаторів дозволяє якісно пропрацювати м’язи спини, грудей, плечей, рук, живота, стегон та сідниць. Даний інвентар допоможе створити підтягнуте та пружне тіло, додати у силі, рельєфності та функціональності. Фітнес-гумки мають різні рівні складності, що дозволяє регулювати навантаження з огляду на можливості людини, особливості опорно-рухового апарату та супутні захворювання. За допомогою гумок дуже добре вдасться посилити навантаження на цільові м’язи. Наприклад, одягнувши еспандер на стегна під час виконання класичних присідань, можна ефективніше пропрацювати м’язи сідниць.
Підвищення ефективності наших оздоровчих занять відбувається за рахунок включення до програми різноманітних методик. Однією з них є вправи з гумовими амортизаторами. У комплексі з кінезітерапією, вправами в TRX, вправами в партері, вправами для розвитку координації на балансувальних платформах та іншими методиками ми максимально намагаємося «здивувати м’язи», що робить поставу красивою, а тіло функціональним.