fbpx

Масаж тригерних точок

9 років досвіду

Понад 800 здорових клієнтів

массаж триггерных точек

Методики, що застосовуються нами в Dzhevaha gym дуже різноманітні, що дозволяє нам ефективно вирішувати будь-які питання, пов’язані з хребтом та суглобами. Ми застосовуємо: кінезітерапію, заняття на TRX, вправи з гумовими еспандерами, міофасціальний реліз і не тільки. Також ми робимо масаж – терапія тригерних точок.

Кілька слів про біль і тригерні точки тіла людини

Біль у спині, шиї, в ділянці суглобів виникає при активації тригерних точок. Що відбувається всередині м’яза, який має тригерні точки?

М’яз складається з безлічі м’язових волокон. В ідеалі, м’яз і всі його м’язові волокна протягом дня виконують властиву їм функцію та амплітуду рухів, тобто роботу, коли 100% волокон скорочуються та розслабляються. Якщо людина, наприклад, включає 80% м’язових волокон у м’язі на скорочення і розслаблення або навантажує свої м’язи з переважанням статичного навантаження протягом тривалого часу, це з часом призводить до втрати функціональності цих 20% волокон. Ці волокна не скорочувалися і не розтягувалися, працювали в статичному режимі, відповідно кровотік і лімфострум у цій зоні був загальмований, це призвело до застійних процесів, слабкості, в’ялості цієї ділянки м’язу.

Кожна судина в тілі людини має власну мускулатуру, яка допомагає проштовхувати кров далі по кровоносному руслу та живити органи й тканини тіла людини, у тому числі й м’язи. При застійних процесах мускулатура судин стискається (скорочується) і ніби консервує кров в ділянці м’язу, де вона не працювала, а це в свою чергу призводить до утворення тригерної точки. Біль – це свого роду сигнал мозку людини про те, що щось не в порядку в організмі, в даному випадку тригерна точка говорить людині про те, що трапився застій крові і з цим потрібно щось робити! Включи м’яз за допомогою вправи, розтягни його, розрухай масажем, щоб допомогти прохідності крові в даній ділянці.

масаж тригерних точок Осокорки

Фактори, що впливають на активацію точок дуже різноманітні. Це можуть бути як емоційні стреси, так і переохолодження, фізичні навантаження або пряме натискання на тригерну точку.

масаж тригерних точок на ПознякахПриклад фізичних навантажень. Статичні перевантаження м’язів при сидячому способі життя. Динамічні навантаження трапляються частіше від незручних рухів: невдало зробив нахил, неправильно підняв тягар, послизнувся, спіткнувся і т.д.

Приклад переохолодження. Наше тіло стає теплим завдяки м’язам, коли людина переохолоджується, відбувається втрата тепла. Щоб зігрітися наш організм рефлекторно починає скорочувати мускулатуру, що може призвести до активації тригерних точок. Прикладом загального переохолодження є прохолодна погода. Прикладом місцевого переохолодження є протяг, який продує шию або поперек.

Емоційні стреси є дуже частою причиною активації тригерних точок тіла людини. Взаємозв’язок між емоціями і м’язами дуже великий, існує таке поняття – психосоматика, яка пов’язує область, у якій відбулася активація тригерної точки тіла з подіями у житті, точніше з тими емоціями, які людина переживає у цей період.

Приходьте до нас на консультацію, ми допоможемо визначити Ваші тригерні точки та усунемо їх!

ЧОМУ МИ?
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • комлексні програми для досягнення кращого результату
  • крокуємо в ногу із сучасною медициною та методиками лікування опорно-рухового апарату
  • щотижневе навчання та підвищення кваліфікації провідних фахівців та реабілітологів
  • щомісячне тестування та зріз знань співробітників
  • співпраця з провідними ортопедами, неврологами Києва

    Залиште заявку на консультацію





    Тренери-реабілітологи нашого залу