fbpx
DZHEVAHA GYMСпорт простір, в якому покращують здоров'я, самопочуття, якість тіла і життя

МЕТА НАШОГО МАСАЖУ.

Дати клієнтам широкий спектр можливостей для активного та повноцінного життя, здійснити сприятливий вплив на організм в цілому, а також проконсультувати з питань реабілітації та відновлення.

Записатися на масаж

ЧИМ КОРИСНИЙ МАСАЖ.

Масаж - це не лише коригування фігури чи лікування болю в спині, це ідеальний помічник боротьби зі стресом після важкого робочого дня чи фізичних навантажень. Позитивно впливає на здоров'я і діяльність всіх фізіологічних систем організму людини.

Записатися на масаж

ВИДИ МАСАЖУ:

МАСАЖ ТРИГЕРНИХ ТОЧОК

  • Прицільна робота на больовій точці.
  • Глибоке опрацювання м'язів.
  • Акцент на проблемній зоні.
  • Максимальна користь від масажу.
Детальніше

Тригерні точки – це ущільнення, що виникає в м’язах через постійне перенапруження м’язів, наприклад, через неправильну поставу під час роботи. На консультації наші фахівці допоможуть діагностувати, чи дійсно больові відчуття пов’язані з тригерними точками.

Цілком може бути, що ви часто відчуваєте головний біль, болі в спині, плечах. Вони раптово виникають, не супроводжуються запаленнями, а таблетки, креми, мазі та інші засоби не усувають больових відчуттів.

Якщо ви впізнали себе, то є велика ймовірність що проблема в тригерних точках – вважається, що вони є у кожної другої людини. Хороша новина – лікування існує, воно дуже просте: достатньо, як правило одного або декількох сеансів масажу тригерних точок (лікувальний масаж).

У Dzhevaha gym працюють професіонали з великим практичним досвідом. На консультації вони допоможуть діагностувати, чи дійсно больові відчуття пов’язані з тригерними точками, а не викликані іншими проблемами зі суглобами, спиною, наприклад, протрузією або грижею, і усунути їх.

Тривалість – 30 хвилин.

Ціна – 550 грн.

Тривалість – 60 хвилин.

Ціна – 850 грн.

Записатися на масаж

МАСАЖ КЛАСИЧНИЙ

  • Рекомендований масаж при сидячій роботі.
  • Потужний антистресовий засіб.
  • Рекомендуємо при болях у спині та шиї.
  • Розслабляє тіло, покращує психо-емоційний стан.
Детальніше

З його допомогою вдається домогтися розслаблення м'язів, усунути почуття втоми та нервову перенапругу, зарядити організм новими життєвими силами, привести до тонусу. Якісний оздоровчий масаж тіла зробить людину більш працездатною, впевненою в собі, стійкою до хвороб. У Dzhevaha gym до Ваших послуг – професійні масажисти з великим досвідом, а також комфортна обстановка, що сприяє відпочинку та релаксації.

До нас часто звертаються люди, діяльність яких пов'язана з роботою за комп'ютером або більший час проводять у сидячому положенні. На жаль, мало хто з нас дотримується правил постави за робочим місцем. Внаслідок чого змінюється постава, а через відсутність рухливості протягом дня – призводить до проблем організму та “застою у м'язах”. Наші м'язи забиваються і стають менш еластичними і завдання масажиста розслабити напружені ділянки та повернути їх у тонус.

Офісна робота обумовлена ​​бездіяльністю нашого тіла. При сидячій роботі напружуються спина, плечі, шия та голова. І в разі перевтоми або неправильного положення тіла на стільці з'являється втома і біль в опорно-руховому апараті. М'язи спини, що підтримують хребет, починають втрачати свій тонус, призводячи до змін та деформації. Саме тому, щоб підтримувати м'язи в тонусі необхідні фізичні навантаження, заняття спортом і масаж, який допоміг би зміцнити м'язовий корсет спини і ваше тіло в цілому.

Тривалість – 60 хвилин.

Ціна – 850 грн.

Записатися на масаж

Також у нас можна придбати подарункові сертифікати на сеанси з масажу тригерних точок, класичного.

Записаться на массаж