fbpx
DZHEVAHA GYMСпорт простір, в якому покращують здоров'я, самопочуття, якість тіла і життя

Наша йога покращить Ваше самопочуття, настрій та роботу всього організму. Підвищить Вашу продуктивність та якість життя.

Записатися на заняття

Дихальні практики та різноманітні асани допоможуть:

  • активувати роботу внутрішніх органів;
  • покращити крово- та лімфоток;
  • покращити роботу гуморальної та нервової системи;
  • звільнити Вас від напруги та скутості тіла;
  • покращити гнучкість розуму та тіла.
Записатися на заняття

Наша йога-тічер Тарасенко Катерина розповідає про йогу:

«Йога для мене – це найпопулярніший спосіб розслабити одночасно тіло та розум. Йога не вимагає фізичної підготовки, може почати кожен і не залежно від віку. За допомогою йоги ми переводимо свою увагу на глибинні процеси в тілі та душі. Підвищується гнучкість та енергетична провідність тіла, зростає рівень чутливості.

На практиках дуже важливо робити акцент на диханні – воно має бути повільним та глибоким. Дихання допомагає оновлюватися, очищатися, накопичувати життєву енергію та керувати нею.

Ознайомлення з йогою варто почати з простих асан та кількох хвилин медитації. Можна виконувати йога-комплекс Сурья-Намаскара вранці і Чандра Намаскара вечорами, щоб поступово впровадити йогу в повсякденність.

Практики йоги допомагають сповільнитися, заспокоїти розум і вийти на якісно новий рівень життя. З часом приходить глибоке розуміння себе, вміння самостійно обирати думки та керувати своєю підсвідомістю. Так саме йога стала для мене важливою сходинкою на шляху до себе!

В результаті ми досягаємо трансового стану, без думок, зцілюємося і відновлюємося. Ми поступово вибудовуємо баланс і симетрію в роботі м'язів, повертаючи природню рухливість суглобів, ми невід'ємно впливаємо на внутрішній, психо-емоційний стан, пізнаємо себе через динамічну медитацію.

Кожна практика неповторна, особлива, бо витікає із теперішнього відчуття спільного простору.»

Записатися на заняття

Групові заняття проходять в міні-групі до 8 осіб, що дозволяє зберегти індивідуальний підхід до кожного клієнта та тримати якість занять на належному рівні.

Графік занять:

Тривалість: 90 хвилин.

Ціна:

Групове заняття – 400 грн.

Пакет із 10 занять – 3600 грн.

Індивідуальне заняття – 1200 грн.

Пакет із 10 занять – 10800 грн.

Також у нас можна придбати подарункові сертифікати на заняття з йоги.

Записатися на заняття